Hasičské a sportovní odpoledne 2012

29.09.2012 13:00

Tradicí se již stalo každoroční setkání hasičů v Bezděkově, které bylo letos posunuto z důvodu dovolených a školních prázdnin na poslední zářijový víkend. Poslední dobou je čím dál více věnováno dětem, které mohou prezentovat, co z požárního sportu umí a porovnat své dovednosti s ostatními týmy. Letos se jich na druhý ročník soutěže o pohár starosty obce sjelo hned 15 a dále 3 týmy složené z předškolních dětí.

Nechyběla ani již tradiční ukázka zásahu Krotitelů ohně, tentokrát na téma "Jak správně (ne)čistit kotel". Troškou do mlýnice přispěli i Soptíci z Domažlic. Děti v soutěžení přijeli podpořit krom rodičů též pí senátorka JUDr. Jiřina Rippelová a poslanci Parlamentu ČR Ing. Karel Šidlo a Jan Látka. Ani tradičně nevyzpytatelné počasí nezhatilo plány organizátorů, a tak si putovní pohár tentokrát odvážejí hasiči z Klenové. Na další boje o putovní pohár příští rok se již teď těší organizátoři.

Ke stažení: vysledkova_listina_pohar-starosty_2012.xls